Námět, režie, scénář, produkce, výtvarník scény

Michal Kříž

O práci režiséra a scénáristy se začal zajímat od 15 let, během svých studií vytvořil divadelní spolek, který se nazýval divadlo Teenager. Tento spolek fungoval 11 let, byl určen dětem, které neměly možnost chodit na jakýkoliv kroužek. Během této doby Michal sepsal a režíroval několik inscenací (Dracula, Tři mušketýři, Ledový král, Miládka – příběh pražské hajzlbáby, Úsměv Mony Lisy, Jack, Kleopatra, Rafael van Helsing atd.). Vytvořil vlastní divadelní projekt Život herce, kde seznamuje studenty středních škol, jaké je povolání herce, připravuje studenty k talentovým zkouškám a zkouší s nimi autorská, ale i převzatá díla. V rámci tohoto projektu napsal a režíroval: Smlouva s peklem /muzikál/, Vítá Vás rodina Kohnových /činohra/, Paní Piperová zasahuje /činohra/, Romeo a Julie po šedesáti letech /činohra/. Byl nominován na studentskou Thálii (za herecký počin a autorský počin). Byl také nominován na cenu Děkujeme, a to za vedení mladých lidí ke kultuře. Režíroval také představení na divadelních soustředěních: Děti v nesnázích a Sázka. Od září 2020 lektoruje muzikálové herectví v Hobby centru, Praha. Jeho herecký tým Divadlo Teenager a inscenace Punč přání získali Cenu TV Prima za herecké výkony ve Studentské Thálii 2020/21.

Tvorba hudby, hudební nastudování

Jakub Gabriel Rajnoch

Je také občas komponista, student hudby a hlavně její neochvějný milovník. Ač formální studium hudby úspěšně nedokončil, tak mimo výše zmíněné pokouší občas tužkou pokořit pět linek notové osnovy, do níž vpisuje kuličky, nožičky, praporky a další jiné podivné znaky. Je-li paní Múza poblíž, vzniká z těchto črtů hudba, která krom podkresu představení Života herce zní třeba v jeho jiných projektech (kapely, acappelly, další divadelní kusy; více na jagara.cz). V minulosti spolupracoval hudebně na inscenaci Punč přání.

Kostýmní výtvarnice

Petra Plitková

Firmu založila v roce 1996 a má zázemí v Mladé Boleslavi. Věnuje se především návrhům a zakázkovému šití na míru a okrajově výrobě výroby kostýmů do divadel, nebo do muzikálů, což je zároveň příjemné rozptýlení pro její tým švadlen a krejčových.
Pracovala na kostýmech do divadelní inscenace Punč přání.

Fotografie

Martin Paldus

Narozen 1977 v Mladé Boleslavi. Fotografování a tmavé komoře propadl ve 14 letech. Z finančních a časových důvodů toto v osmnácti odsunul do ústraní a aktivně se věnoval managementu rockové kapely. Ve svých 32 letech se k fotografování vrátil a postupně se propracoval k profesionální reportážní, fashion a portrétní fotografii. Portréty nabízí spoustu disciplín od ateliérového přes fitness či portrét s prvky urbexu a industry, fine art, až k tematickému a scénickému portrétu.