Michal Winter

Michal Kříž (Maxmilián Winter – understudy)

Divadlu se začal věnovat od 6 let, během svých studií vytvořil divadelní spolek divadlo Teenager. Vystupoval v muzikálu Eliška Kateřina Smiřická /role: Zikmund Smiřický/, kde dopisoval i divadelní texty, potom nastoupil do filmových agentur, kde pracuje dodnes v EPI rolích či jako V.I.P. komparz, natočil: Zahradnictví, Knightfall 1-2 série, Genius, Carnival Row, Rubezahl Shatz, První republika 2-3, Soudce Alexandr, soudkyně Barbara, Nebezpečné vztahy, Život na houpačce atd. Vystudoval muzikálové herectví Erna Studia, kde vytvářel, upravoval a překládal divadelní texty pro tuto soukromé studio, byl také asistentem režie. Vystupoval v činohrách (Ples upírů, Stonožka aneb chvíle zevnitř, Limonádový Joe, Jarní koncert a Z pohádky do pohádky). Vystupoval při Galavečeru na Nové scéně ND. Od září 2019 začal studovat hereckou školu v divadle Neklid v Praze. Pracoval pod režií známých divadelních režisérů: Hana Krásenská, Martin Zajíček, Erna Březinová či Michael Tarant, kteří ho motivovali na herecké cestě a také mu předali mnoho zkušeností i po stránce režie a scenáristiky.

Jakub Gabriel Rajnoch

K divadlu se dostal jako ten pověstný slepec k houslím. A ačkoliv (nebo právě proto, že) toho moc neviděl, tenhle svět se mu zalíbil. Zkušenosti nabírá v NDM v Ostravě, DJKT v Plzni, divadle Letadlo (pro mateřské školky) či dalších menších projektech, performance, site-specific představeních a workshopech nejen divadelní povahy převážně v Praze. Občas jej zahlédnete v menších rolích v pořadech ČT nebo filmu, či ještě častěji v reklamách. Díky těmto zkušenostem poznal plusy i mínusy života herce, který připomíná jednu velkou jízdu na horské dráze. Vězte, že když Jakuba Gabriela potkáte, je lepší se připoutat.

Richard Winter

Richard Perkner

Již od dětství Richarda bavilo herectví a tanec. V šesti letech nastoupil do přípravného ročníku tanečního oddělení ZUŠ J.B. Foerstera, ve kterém studoval celkem 10 let. Zde získal zkušenosti s lidovým, historickým, současným, i scénickým tancem. Také se věnoval baletu, ovšem ten ho nenaplňoval. S tanečním oddělením účinkoval například na koncertech Setkání s tancem či Taneční kaleidoskop.

Ve svých 13 letech se stal na tři roky členem školního souboru 4. ZŠ Železnická, se kterým se několikrát zúčastnil celorepublikové přehlídky divadelních souborů ve Svitavách. S ním inscenoval např. hru O sedmi dnech, kde si zahrál starostu města, či Kuchař Sam a mořské panny, kde ztvárnil samu hlavní postavu.

Díky ZUŠ J.B. Foerstera si také zahrál v několika menších muzikálech, jako je Stvoření světa, kde tančil postavu Adama, či Eliška Kateřina Smiřická v roli písaře. U tohoto muzikálu se poznal i s Ernou Březinovou, která ho následně vyučovala ve svém Erna Studiu. Zde účinkoval v inscenacích a muzikálech Limonádový Joe, Ples Upírů nebo Stonožka aneb chvíle zevnitř. Také si díky ní zatančil na koncertě Z pohádky do pohádky, kde jej čekala výzva v podobě choreografie plné zvedaček.

Právě na těchto projektech se seznámil i s Michalem Křížem, který ho následně obsadil do divadelních her Smlouva s peklem, Vítá vás rodina Kohnových, Paní Piperová znovu zasahuje, Romeo a Julie po šedesáti letech. Nyní s Michalem kromě Života herce spolupracuje i na Punči přání, kde ztvárňuje roli čaroděje.

Kryštof Vetešník (understudy)

Studuje SŠ Donum Felix na Kladně. Dokončil divadelní školu Neklid, kde obdržel herecký certifikát. Jeho zájmy jsou herectví, posezení v čajovnách s dobrým čajem a klidnou náladou a trávení času se svou rodinou. Účinkoval ve hrách Písek /role: Ríša/, Bouře /role: Prospero/, Dny se vlečou a noci taky /role: Bůžek/ a Punč přání /role: kocour Mouricius di Mouro/. Za inscenaci Punč přání získal společně s dalšími členy Divadla Teenager Cenu TV Prima za herecké výkony ve Studentské Thálii 2020/21.

Maxmilián Winter

Kryštof Vetešník 

Studuje SŠ Donum Felix na Kladně. Dokončil divadelní školu Neklid, kde obdržel herecký certifikát. Jeho zájmy jsou herectví, posezení v čajovnách s dobrým čajem a klidnou náladou a trávení času se svou rodinou. Účinkoval ve hrách Písek /role: Ríša/, Bouře /role: Prospero/, Dny se vlečou a noci taky /role: Bůžek/ a Punč přání /role: kocour Mouricius di Mouro/. Za inscenaci Punč přání získal společně s dalšími členy Divadla Teenager Cenu TV Prima za herecké výkony ve Studentské Thálii 2020/21.